Tvoříme interiéry s nadšením

Nechte si od nás udělat interiér, který nikdo jiný nemá a je jako Vy.

Reference

Nekopírujeme...vymýšlíme...

Vávrovi

Vávrovi

dětský pokoj

Po tom co jsme se rozhodli, že naše dva kluky (7 a 4 roky) přesuneme do větší místnosti u nás nastali nekonečné diskuse jak bude nový pokojíček vypadat. Po velice kladné zkušenosti s terasou, kterou nám dělala zahradní architektka a potom co jsme se nemohli domluvit jaký pokojíček bude jsme se rozhodli, že povoláme odborníky. V Případě 2bdesing dvě sympatické dámy :-)
Od začátku holky komunikovaly hlavně s klukama, my jsme dali všem důvěru a v případě potřeby jen konzultovali nebo jsme schvalovali rozpočet. I přesto, že pokojík vymýšlely děti, tak se povedl udělat praktický a hlavně dle představ kluků :-)
Klínovecké louky

Klínovecké louky

vizualizace interiérů pro developerský projekt

Profesionální spolupráce, která zvýší hodnotu Vaší společnosti. Děkujeme za osobní přístup, spolehlivost a originalitu. Rádi využijeme služeb i na jiných projektech.

Andrea Horáček MAKE-UP

Andrea Horáček MAKE-UP

kosmetický salon

Když jsem hledala kdo by mi navrhnul, jak má vypadat můj koutek krásy, dostala jsem doporučení na holky z 2bdesign. Hned po první schůzce jsem věděla, že budu nadšená, protože veškerá má přání, co jsem měla v hlavě, holky přetvořily během chvilky do konkrétní podoby. Jejich schopnost se na mě nacítit mě popravdě velice mile překvapila. Ulevilo se mi i tehdy, když zajistily veškeré práce týkající se realizace. Za mě určitě doporučuji a až budu řešit vlastní studio, s klidným srdcem se na 2bdesign zase obrátím.